अमेरिकामा कोरोना भाइरस बनाएर चीनलाई बेचेको आ,रो,प,मा डा.चाल्र्स प,क्रा,उ

0

एजेन्सी । कोभिड–१९ नाम दिइएको प्रा,ण,घा,त,क कोरोना भाइरस सङ्क्रमणबाट विश्वभरीमा ज्या-न गुमाउनेको सङ्ख्या मङ्गलबार मध्याह्नसम्म ७४ हजार ८२० पुगेको छ । संंंसारभरि १३ लाख ४९ हजार ८७७ जना कोरोना भाइरसबाट सङ्क्रमित भएका छन् ।

यसै क्रममा अमेरिकामा कोरोना भाइरस बनाउन मद्दत गरेको आ,रो,प,मा प,क्रा,,उ परेका हार्वर्ड विश्वविद्यालयका प्रोफेसर डा.चार्ल्स लिबरलाई अदालतमा उपस्थित गराइएको छ । उनीमाथि कोरोना भाइरस बनाएर चीनलाई बेचेको आरोप छ । चिनियाँ सरकारद्वारा सञ्चालित एक परियोजनाको उनी हार्वर्ड विश्वविद्यालयको प्रमुख अन्वेषकका रुपमा काम गर्दैै आएका थिए ।

डा लिबर चीनको वुहान युनिभर्सिटी अफ टेक्नोलोजीमा एक रणनीतिक वैज्ञानिकको रुपमा समेत काम गर्थे । हार्वर्डका विश्वविद्यालयका प्रवक्ता जोनाथन स्वाइनले प्रोफेसर लि,ब,र,वि,रु,द्ध लगाएको आ,रो,प अत्यन्त गम्भीर रहेको र हार्वर्डले संघीय अधिकारीहरूसँग सहकार्य गरिरहेको बताएका छन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.