नायिका पुजा शर्मा राहत सामग्री लिएर घरघरमा पुग्दा जे देखियो … (भिडियो)

0

काठमाडौं । लामो समयको लकडाउनका कारण अप्ठेरोमा परेका चलचित्र प्राविधिकहरुलाई २ लाख रुपैया बराबरको राहत उपलब्ध गराउने नायीका पुजा शर्माले गरेको बाचा पुरा गरेकी छन् । नायक पल शाहले ५ लाख रुपैया सहयोग गर्ने घोषणा गरे लगत्तै पुजाले पनि २ लाख बराबरको खाद्यान्न सहयोग गर्ने घोषणा गरेकी थिइन् । पल र पुजाले सामाजिक सञ्जाल मार्फत यस्तो घोषणा गरेका हुन् । आफुले गरेको बाचा बमोजिम पुजा शर्माले प्राविधिकहरुलाई सहयोग पनि गरेकी छन् । लकडाउनका कारण अहिले फिल्मका काम हुन पाएका छैनन् । फिल्मी कलाकार पनि अहिले फुर्सदिला भएका छन् । उनीहरुले परिवारका सदस्यसंग समय विताइरहेका छन्।

फिल्मको ब्यस्तताका कारण परिवारलाई समय दिन नपाएका फिल्मी क्षेत्रका ठूला कलाकारका लागि त यो राम्रो अवसर होला । उनीहरुले मिठा मिठा परिकार बनाउँदै खाँदै परिवारका साथमा समय ब्यतित गरिरहेका छन् । कहिल्यै घरमा नबस्ने कलाकार छोराछोरीलाई साथमा पाउँदा अभिभावक पनि खुसी भएका छन् । तर त्यही फिल्म क्षेत्रवाट आफ्नो परिवारको गुजारा चलाउने चलचित्र प्राविधिकहरुका लागि भने लकडाउन अभिशाप हो । उनीहरुको रोजिरोटी खोसिएपछि हातमुख जोर्न समस्या भएको छ । यस्तो समस्यामा परेका प्राविधिकहरुलाई सहयोग गर्ने निर्णय गर्नु आफैमा ठूलो कुरा हो।

हुन त नेपालका कलाकारहरुको पनि त्यती ठूलो आम्दानी छैन । अन्तराष्ट्रिय कलाकारहरुले करोडौ सहयोग गर्ने निर्णय गर्दा नेपालका कलाकारहरुका बारेमा पनि प्रश्न उठाइने गरेको छ । तर नेपालका कलाकारहरुको अवस्था भने विदेशी कलाकारसंग तुलना गर्न सकिदैन। कतिपय कलाकारहरु नै लकडाउनका कारण अप्ठेरोमा परेका छन् । यस्तो अवस्था हुँदाहुँदै पनि पल र पुजाले आफुहरुसंग सम्बन्धित विपन्नहरुलाई सहयोग गर्ने चासो देखाउँदा सामाजिक सञ्जालमा उनीहरुको निकै प्रशंसा भएको छ।

लकडाउनको समयमा प्राविधिकलाई सहयोग दिन पुजा आफै प्राविधिकको घर घर पुगेकी थिइन् । पुजाले दिएको सहयोग लिएका प्राविधिकहरुको मुहारमा खुसी छल्केको छ । उनले एक दिन भरी सामान किनेर जम्मा पारिन् अनि प्याक गरेर घर घर दिन पुगेकी थिइन्। गाडीमा सामान लोड गरेर केही सहयोगीको साथमा पुजा सामान लिएर प्राविधिकहरुको घरमा पुगेकी हुन्।

Leave A Reply

Your email address will not be published.