कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पका साथी स्टानली चेराको निधन

0

एजेन्सी, ३० चैत । कोरोना भाइरसका संक्रमणका कारण अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पका नजिकका साथी स्टानली चेराको शनिबार निधन भएको छ ।

राष्ट्रपति ट्रम्पले ह्वाइट हाउसमा कोरोना भाइरस टास्क फोर्सको ब्रिफिङ्गको क्रममा उनका साथी चेरालाई कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको बताएका थिए ।

न्यूयोर्कका रियल स्टेट व्यवसायी समेत रहेका ७८ वर्षका चेराको केही दिनयता न्यूयोर्ककै अस्पतालमा उपचार भइरहेको थियो । उपचाररत उनको शनिबार कोरोना भाइरसकै कारण निधन भएको द न्यूयोर्क टाइम्सले उल्लेख गरेको छ ।

अमेरिकामा कोरोना भाइरसले महामारीको रुप लिन थालेपछि मार्चको सुरुमै न्यूयोर्क सिटी छाडेर न्यू जर्सी गएका बेला चेरालाइ कोरोना संक्रमण भएको थियो । न्यूयोर्कका धेरै धनाढ्यहरु कोरोनाबाट बच्न न्यू जर्सी गएका थिए । तर उनलाई भने त्यही क्रममा कोरोना संक्रमण भयो ।

राष्ट्रपति ट्रम्प बारम्बार आफ्ना एक साथीलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण भएकाले त्यसले समस्या उत्पन्न गराउन सक्ने बताउँदै आएका थिए । यद्यपि उनले चेराको नाम लिएका थिएनन् । तर अमेरिकी राष्ट्रपति कार्यालय स्रोतका अनुसार ती व्यक्ति चेरा नै रहेको न्यूयोर्क टाइम्सले जनाएको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.