चर्चित गायिका मेलिना राई र प्रताप दासको स्वरमा अर्को दमदार गीतको भिडियो हेर्नुहोस्

0

ूअन्धकार रातमा चम्केको ताराू बोलको गितको म्युजिक भिडियो कोरियामा रहदा निर्देशन गरेर नेपाल आएर सर्बजनिक गरे निर्देशक चेम्जोङले । कोरिया कै उत्कृष्ट तथा पर्यटकिय स्थल हरुमा सुटिङ गरेका उक्त गित कोरोना जस्तो विश्व महामारीको बेलामा सार्बजनिक गर्न परेर भने जस्तो चर्चा पाउन नसके पनि उत्कृष्ट म्युजिक भिडियो वनेको दावी गर्छन उनि लगायत सम्पुर्ण टिम ।

कोरियाको एक मात्र स्थापित र चर्चित निर्देशक हुन हाङ चेम्जोङ। आफ्नो कोरिया बस्ने दिन छोटिदै गर्दा उनले कोरिया कै अत्यन्त सुन्दर नगरी टापु जेजुदो लाई पनि आफ्नो निर्देशनमा अटाए र नेपाल आएर सार्बजनिक गरे उक्त भिडियो लाई ।कोरिया को सौल राजधानी बाट बाह्र सय किलोमीटर टाढा रहेको पर्यटकीय स्थल जेजुदोमा यो गित भन्दा अरु गितको भिडियो हरुमा उनले सुटिङ गरेका थिएनन् ।

चर्चित गायिका मेलिना राई तथा नेपाल आइडलबाट चर्चित बनेका गायक प्रताप दासको आवाजमा रहेको उक्त गीतमा अरुना लावती र मनिजङ्ग राइको कास्ट रहेको छ। गितकार माङ्मु लोकधन ले लेखेका उक्त शब्दमा संगीतकार एरेञ्जर दिपक राज बिस्वकर्म ,क्यामेरा ड्रोन पाइलट तथा सम्पादन बिपि याम्फु , प्रड्युसर बिमन लिम्बू योङहाङ रहेका थिए । अलिक ढिला गरि बजारमा आएको उक्त भिडियो सबैले रुचाएको पनि बताउछन निर्देशक ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.