अभिनेता इरफानको निधनपछि पत्नी सुतापाले तस्विर शेयर गर्दै लेखिन भावुक स्टाटस

0

एजेन्सी – आमाको निधन भएको चार दिन नबित्दै बलिउड अभिनेता इरफान खानको निधन पछि उनकी पत्नि सुतापाले हालै एक भावुक अभिव्यक्ति दिएकी छिन् । उनले भनेकी छिन् । उहाँले हामिलाई छाडेर गएपनि सधै मेरो आत्ममा बस्नु हुनेछ म उहाँलाई धेरै सम्मन गर्ने छु । जुन उहाँले मलाई सिकाएको संस्कार म कैलै पनि भुल्ने छैन् । अभिनेता इरफान खानको निधने बलिउड निकै शोकको घडिमा पुगेको छ ।

उनिहरुले विवाह गरेको ३५ वर्ष भईसकेको छ । उनले भावुकका साथ भनेकी छिन् । सुतापाले इरफानसँगको फोटो राख्दै पोस्टमा लेखेकी छन्,ुुमैले गुमाइन्, हरेक तरिकाले हासिल गरेकी छु यो यात्रा शानदार, रोमान्चक र दर्दनाक थियो । मलाई हिंड्न सिकाउँदै भन्नु हुन्थ्यो त्यहाँबाट हैन यहाँबाट हिँड भनेर, बुधबार खानको अल्पायुमै निधन भएको थियो ।

अमिताभ बच्चन, आमिर खान, शाहरुख खान, सल्माम खान, अक्षय कुमार लगायत धेरै कलाकारहरूले खानको निधनमा शोक व्यक्त गरेका छन् । उनको निधनको एक दिन नबित्दै ऋषि कपुरकोपनि निधन भएको हो । स्वास्थमा समस्या आएपछि उनलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएकको थियो लामो समय देखि क्यान्सर रोगबाट पिडित रहेका उनको अवस्था गम्भीर भएपछि बुधबार राति नै मुम्बईको एचएन रिलायन्स फाउन्डेसन अस्पताल निधन भएको थियो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.