सोनिकासंग गहिरिएको पारसको सम्बन्ध यसरी टुंगियो, पारसले खोले बास्तबिकता

0

काठमाडौं। राजतन्त्र उहिले बाजेकै पालामा फालेता पनि पुर्व राजपरिवारको कृयाकलापको अझै चर्कै बहस र चर्चा हुने गर्दछ। त्यसैमाथी पुर्व युबराज पारस मिडियाबाट दुर हुन सकेका छैनन् । उनको चर्चा राम्रा कुरा भन्दापनी उनको हर्कतका बिषयमा बाक्लै मसला पाउछ मिडियाले। उनि घरिघरि विवादमा अाउने गरेका छन् । लकडाउनको कारण पोखरामा फसेका पूर्व युवराज पारस शाह तेश्रोचोटि फेरि हृदयाघा’तको शिकार भएको खबर झू’ठो सावित भएकाे छ ।

उनकाे हृदयघा’तकाे खबर चलेकाे हल्ला मात्रै फैलिएकाे प्रस्ट भएकाे छ । हिजो रातभर र दिनभर ताल किनारको होटलमा चुल्हो चौको जोडेर खुशियालीमा भयँकर पार्टी चलेकाे थियो । हिजो मध्यरात १२ बजेर ३६ मीनेट जाँदा ब्रेक अप फाईनल्ली; फृ एट लास्ट भनेर फेसबुकमा पोस्ट गरेका थिए ।

पछिल्लो समयमा उनकाे परिवारसँग सम्बन्ध चिसिएकाे कुरा पटकपटक मिडियामा अाएकाे थियाे । युट्युबमर सोनिका रोकायासङ्ग लिभिङ्ग टुगेदरमा रमाउदै आएका पारसको आफ्नो घरपरिवारसङ्ग राम्रो सम्बन्ध छैन भन्ने खबर आएतापनी यी दुबैले खुलेर यश बिषयमा भने हो भनेका थिएनन् । छोरा हृदयेन्द्र, छोरीहरु पूर्णिका र कीर्तिका हुर्किसकेको अवस्थामा उनले चाहेर पनि पत्नी हिमानीसङ्ग कानूनी रूपमा छुट्न सम्भव छैन । बरु सोनिकासङ्ग भने सम्पूर्णतस् अलग भएको खु*लासा उनी आफैले गरेका छन् । पछिल्लाे समयमा उनकाे सम्बन्ध वि’च्छे’दकाे हल्ला पनि चलिरहेकाे छ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.