सोनिकाले आ,क्रोशित हुँदै भनिन मैले पारसको १२ लाख हैन १२ करोड चोरेको हुँ,मलाई कसैले पनि केहि गर्दैन (भिडियो हेर्नुस)

0

आफुलाई पूर्व युवराज पारसको १२ लाख चोरी गरेको आ,रोप लागेपछि युट्युवर तथा मोडल सोनिका रोकाय आ,क्रोशित भएकी छन् । उनले फेसवुक लाइभ मार्फत सो कुराको जवाफ दिँदै त्यसको ब्याग्यात्मक प्रतिकृया दिएकी छन् । वझागंका एक आफन्तसंग कुरा गरेकी सोनिकाले आफुले १२ लाख होइन १२ करोड चोरेको भन्दै ब्याग्यात्मक प्रतिकृया दिएकी छन् । उनले आफ्ना विरुद्ध एक पछि अर्को झुटो आ,रोप आउने गरेको गु,नासो पनि गरेकी छन् ।

कुन दिन जन्मेछु जस्तो लागेको छ, मेरो भाग्य नै फु टे छ की के हो ? हेर त भाई १२ लाख चोर्न भुत पठाएको हो की क्या हो ? प्रहरीले पनि लग्दैन की क्या हो । म त अब पुलिसलाई १२ लाख होइन १२ करोड चोरेको हो भनेर भन्दा पनि पत्याएन । पुलिसले पनि लगेन के गर्ने होला ? उनले भनिन् । भिडियो हेरौ

Leave A Reply

Your email address will not be published.