लकडाउनमा पारस शाह केटीसँग जंगल चाहार्दै, को हुन् यी यूवती ?

0

काठमाडौ। पूर्व युवराज पारस शाह लकडाउनको समय पोखरामा बिताइरहेका छन् । पोखराबाट आफ्नो फेसबुकमा भिडियो र फोटो पोष्ट गर्दै आफ्नो पछिल्लो गतिविधिहरु सार्वजनिक गरिरहेका छन्।

पारस शाहले पोष्ट गरेका स्ट्याटस देखि भिडियोहरुलाई लिएर धेरै खालका गसिपहरु समेत बने। कहिले सोनीका रोकायासंगको प्रसंग जोडिए भने केहि उनको व्यक्तिगत प्रसंग जोडिदै गसिपहरु बने । पारस शाह भने आफ्नो बारेमा बन्ने गसिपहरुले खासै फरक नपार्ने र आफु पनि यहि मिडियाका गसिपहरुले गर्दा वर्षौं सम्म दुख पाएको कुरा समय समयमा व्यक्त गर्दै समेत आइरहेका हुन्छन्।

पारस शाहले आज भर्खर आफ्नो फेसबुकमा एक युवतीसंग जंगलमा रमाउदै गरेको तस्विर पोष्ट गरेका छन् । पारस शाह पछाडी छन् भने युवती अगाडी देखिन्छिन र यी दुई पोखरा वरपरको जंगलको हरियालीमा रमाउन गए झैं देखिन्छ । पारस शाहको दाह्री हेर्दा यो लकडाउनको बेलाको तस्विर भन्ने प्रष्ट हुन्छ तर ति युवती को हुन् भन्ने प्रष्ट छैन । पारस शाहले नखुलाउदा झन् गसिपको मसला बन्ने देखिन्छ।

पारस शाहले सोनीकासंग केहि समय संगै बस्दा मिडियामा सोनीका र पारसको सम्बन्धको चर्चा नै बन्यो तर पारस शाहले सोनीकासंगको सम्बन्ध बारे कसैले बुझ्दैनन् भन्दै केहि बोल्न चाहेका थिएनन् । अहिले पारस शाह आफैले यी नयाँ युवतीसंगको तस्विर पोष्ट गर्दा झन् अर्को गसिप बन्ने देखिन्छ।

पारस शाहले बौद्धिक धर्मालम्बीहरुसंग खिचेको तस्विरहरु समेत सार्वजनिक गरेका छन् तर आफु कुन ठाउँमा गएको र के का लागि गएको भन्ने खुलाएका छैनन्।

Leave A Reply

Your email address will not be published.