भारतीय मिडिया भन्न थाले” “मोदी सरकारले नेपालीहरुलाई भारतबाट हटाउनु पर्छ”

0

काठमाडौँ। नेपालीको दूर लेजाओ भारत से मोदी जी” को शीर्षक राखेर भारतिय मीडिया हिन्दखबर ले हिजो आफ्नो टेलिभिजनमा एक कार्यक्रम चलाएको थियो । जस कार्यक्रम अन्तर्गत भारतीय सरकारले अब नेपालीहरुलाई भारतबाट ह’टाउनु पर्ने जस्ता खबर प्रसारण गरेको थियो । उक्त कार्यक्रमका रिपोर्टर एबिके. गुप्ता ले कार्यक्रममा बोल्दै ” नेपालीहरुलाई भारतले धेरै दया गरेको र त्यस कारण नेपालीहरु भारतको शिर मा चडेको”

जस्तो नेपालीहरु माथि अपमान हुने बयान दिएका छन् । “भारत के दाना खाते हे, चीन पाकिस्तनकी गाना गाते हे” जस्तो आरोप नेपाल सरकारलाई भारतिय मीडिया हिन्द खबरले लगाएको छ । उक्त कार्यक्रममा नै रिपोर्टर एबिके. गुप्ता ले “मोदी सरकारले भारतिय नागरिकता हेर्दै अन्य देशको नागरिक हरुलाई भारत बाट निकाल्नु पर्ने तर यस्तो कार्य गर्न किन मोदी सरकार चुकिरहेका छ ” भनेका छन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.