शुस्मा मल्ल ठकुरीको बयान, फेसबुकबाट पहिला लभ पर्या हो त्यस्को लागि सरी

0

शुस्मा मल्ल ठकुरीको बयान:- फेसबुकबाट पहिला लभ पर्या हो त्यस्को लागि सरी । त्यहाबाट मलाइ केटा मन परेन, तिमी तिम्रो बाटो लाग म मेरो बाटो लाग्छ भनेको तर पनि मानेन । एकचोटी आको थियो हामीले पुलिसलाई बुझायौ । पटक पटक मलाइ धम्की दिन्थ्यो त्यो दिन आउदा मैले डरले ममिलाइ भनिदिए त्यहाबाट के भयो मलाइ थाहा छैन………… [प्रेम सुनारले फोनमार्फत सुस्मा सङ्ग गरेको कुराकानीको अंस

देशले कोरोनाको म’हामारी एउटा सि’पाही गु’मायो , र’हस्यमय बन्दै नर्स आ’त्मह’त्या प्रकरण काठमाडौं, तेह्रथुमको सदरमुकाम म्या’ङ्गलुङ्ग बसपार्कनजिक नरबहादुर खत्रीको स’न्तोषी होटलमा अ’स्ति बुधवार एकजना युवती मृ’त फेला परेकी छन् ।

उनी मे’न्छ्यायेम गाउँपालिकाको केन्द्र मोराहाङ्स्थित स्वास्थ्य केन्द्रमा कार्यरत नर्स तनुजा कार्की थिइन् ।यतिखेर कोरोना कहरका कारण सर्वत्र लकडाउन छ । चैतदेखि शुरु भएको लकडाउनले उनी पनि उतै अ’ड्केकी थिइन् । तर,नि’यमितजसो घरमा सम्पर्क भइरहन्थ्यो ।

फोनमा आफूलाई ठीकै रहेको बताउँथिन् ।गत माघमा केही दिनको छुट्टीमा मोरङ्, उर्लाबारी आइतवारेस्थित घर आउँदा भने त्यहाँ काम गर्न धेरै गा’ह्रो भएको भन्दै रोएकी थिइन् ।

तर, परिवारले लामो समय घर परिवारमा बसेर हु’र्केकाले बि’रानो ठाउँमा जा’गिर खा’न जाँदा न्या’स्रोले त्यसो भनेकी हो’लिन् भन्दै स’हज तरिकाले लिएको थियो ।अहिले अ’प्रत्यासित रूपमा उनले आ’त्मह’त्या गरेको खबर आएपछि परिवार र आफन्त शो’कमा डु’बेका छन् ।

लकडाउनले मु’लुक नै ठ’प्प भएको र कोरोनाको उपचार गर्ने बे’लामा एउटी स्वास्थ्यकर्मीले के कारणले आ’त्म’हत्या गर्नुपर्यो होला ? घ’टना र’हस्यमय र सो’चनीय देखिएको छ ।देशले को’रोनाको म’हमारीमा एउटा सि’पाहि गु’माएकाे छ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.