नबराजका बुवाले रूदै भने न्याय नपाए केटीकाे गाँउ सखाप पार्छु (भिडीयो हेर्नुहोस)

0

भिडियो अन्तिम मा छ नछुटाई हेर्नुहोला… सरकारले गठन गरेको छनविन समितिले काम सुरु गरेको छ। गृहमन्त्रालयका सहसचिव जितेन्द्र बस्नेतको संयोजकत्वमा गठन भएको समिति जाजरकोट पुगेर अनुसन्धान सुरु गरेको बताएको छ। बिहीबार साँझ घटनास्थल पुगेपनि शुक्रबार बिहानदेखि मात्रै काम सुरु गरेको सहसचिव बस्नेतले जानकारी दिए।

उनका अनुसार नवराज विकलगायत मृतकको घरमा पुगेर त्यहाँका अवस्था र पीडितको भनाइ बारे जानकारी लिइएको छ। ‘हामीले काम सुरु गरेका छौं,’ समितिका संयोजक बस्नेतले भने, ‘चौरजहारी घटनामा संलग्न सबै पक्षलाई भेट्छौं, घटनाको वास्तविकताबारे पहिचान गर्ने छौं।’

छानविन समितिका पदाधिकारी नवराजको घर पुग्दा उनकी आमा उर्मिलाले आँखाबाट आँसु झार्दै मेरो छोरोको ह’त्यारालाई के कारबाही हुन्छ भन्दै प्रश्न गरेकी थिइन्। केही समय शोकमय बनेको विकको घरमा बस्नेतलगायतका अन्य सहभागीले पीडितले न्याय पाउने र दोषीलाई सजाय हुने भन्दै सान्त्वना दिएका थिए। अन्नपूर्ण पोस्टमा यो खबर छ ।’

Leave A Reply

Your email address will not be published.